Výživové doplnky

Výživové doplnky

Idea

Souvre Vitamin C obsahuje štyri rastlinné extrakty štandardizované na obsah vitamínu C, ktoré sú jeho prirodzeným zdrojom

Prečo je vitamín C taký dôležitý v našom organizme? Vitamín C:

 • pomáha pri správnej tvorbe kolagénu na účel zabezpečenia správneho fungovania ciev, kostí, chrupavky, ďasien a zubov,
 • pomáha pri tvorbe kolagénu na účel zabezpečenia správneho fungovania pokožky, pomáha pri ochrane buniek pred oxidačným stresom,
 • podporuje fungovanie nervového systemu,
 • prispieva k zníženiu pocitu vyčerpania a únavy a pomáha pri udržiavaní správnych psychologických funkcji,
 • pomáha tiež pri správnom fungovaní imunitného systému, a to aj počas intenzívneho fyzického cvičenia a po ňom, K tomuto priaznivému pôsobeniu dochádza v prípade konzumácie 200 mg vitamínu C denne nad rámec odporúčanej dennej dávky.
 • prispieva k udržiavaniu správneho energetického metabolizmu,
 • zvyšuje tiež príjem železa.

Potreba vitamínu C sa zvyšuje u osôb s arteriálnou hypertenziou, fajčiarov, u diabetikov a u osôb, ktoré sú pod vplyvom stresu.

Souvre For Joints Okrem toho kolagén obohatený o žraločiu chrupavku predstavuje zdroj chondroitínu a kolagénu typu II, ktoré sa nachádzajú v chrupavke kĺbov. Mimoriadne dôležitú funkciu v chrupavke plní glukozamín, ktorý sa vo forme síranu prírodného pôvodu vyskytuje v SOUVRE For Joints. Holistické pôsobenie výživového doplnku dopĺňa kyselina hyalurónová, t. j. funkčná zložka spojivového tkaniva, ktorá zabezpečuje správny pohyb súčastí pohybového aparátu, ako aj extrakt z kadidlovníka pílovitého, ktorý pomáha udržiavať zdravé kĺby a podporuje ich pružnosť.

Souvre For Skin + CoQ10 je výživový doplnok s jedinečným zložením. Okrem výnimočnej zložky – koenzýmu Q10 – obsahuje mikronizované riasy, lyofilizát rybieho kolagénu tretieho rádu a prírodný tokoferol – vitamín E, vo forme DL-alfa-tokoferylacetát získavaného zo sójových zŕn. SOUVRE For Skin + CoQ10 obsahuje Zložky: výživové prírodného pôvodu vrátane: kolagénu, vitamínu E a jódu. Jód pomáha zachovať správne fungovanie štítnej žľazy a nervového systému a zdravú pokožku, a vitamín E podporuje ochranu buniek pred oxidačným stresom. Je to jeden z mála v súčasnosti vyrábaných výživových doplnkov, ktorého dávka bielkovín (kolagén) sa získava výhradne pomocou lyofilizáciou hydrátu kolagénu, izolovaného priamo z rybej kože.

Souvre Vitamin K2+D3 je výživový doplnok obsahujúci olej MCT, ktorý je zdrojom kyselín omega 3 vrátane kyselín cenných pre zdravie: EPA a DHA. Zloženie výrobku je obohatené veľkým množstvom (100 % referenčného príjmu) prírodného vitamínu K2 v najlepšie prijímanej a najaktívnejšej forme. Preparát obsahuje tiež veľmi vysokú dávku vitamínu D3 – 2000 m. j. v kapsuly.

Vitamín B Plus je výživový doplnok, ktorý obsahuje úplný komplex 11 rôznych vitamínov zo skupiny B obohatený o kyselinu alfa-lipoovú – látku typovo podobnú vitamínu, ktorá je silným antioxidantom rozpustným vo vode aj v tukoch. Vitamíny zo skupiny B majú veľký význam pre správne fungovanie organizmu, a špeciálne vybrané zloženie a dávky vitamínov uľahčujú pokryť dopyt organizmu po týchto zložkách. Vitamíny zo skupiny B pomáhajú pri správnom fungovaní týchto systémov: imunitného a nervového a pri udržiavaní správneho metabolizmu homocysteínu. Okrem toho prispievajú k udržiavaniu energetického metabolizmu, správnych psychologických funkcií, a taktiež redukujú pocit vyčerpanosti a únavy a podporujú prácu srdca a tvorbu červených krviniek.

Souvre Antioxi Energy obsahuje jedinečnú kombináciu rastlinných extraktov v spojení s vitamínmi a minerálmi. Zinok sa podieľa na procese delenia buniek, brusnica a EGCG prispievajú k ochrane DNA, bielkovín a lipidov pred oxidačným stresom. Vitamín B12 znižuje pocit vyčerpania a únavy, a kurkuma má antioxidačné vlastnosti. Horký pomaranč podporuje metabolizmus lipidov a uhľovodíkov a niacín zase prispieva k udržiavaniu správneho energetického metabolizmu.

Souvre Immune Plus obsahuje jedinečnú kombináciu rastlinných extraktov a minerálov, ako aj výťažky z húb štandardizovaných na obsah polysacharidov. Kurkuma pomáha kontrolovať zápalové reakcie v organizme, korenie pomáha kontrolovať telesnú hmotnosť a podporuje zdravie dýchacieho systému. Zinok a selén prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému a chróm podporuje správny metabolizmus výživových mikrozložiek. Vitamín C pomáha pri tvorbe kolagénu, s cieľom zabezpečiť optimálne fungovanie ciev, správne fungovanie kostí, pokožky, zubov, ďasien, chrupavky.

Souvre Magnesium Plus Výživový doplnok SOUVRE Magnesium Plus dopĺňa do každodennej výživy štyri ľahko stráviteľné formy magnézia: mliečnan horečnatý, horečnaté soli kyseliny citrónovej, bisglycinát horečnatý a jablčnan horečnatý, ktoré pomáhajú udržať elektrolytovú rovnováhu, pomáhajú zachovať zdravé zuby a kosti, podporujú správne fungovanie svalov a správny energetický metabolizmus a podporujú správnu syntézu bielkovín. Zinok pomáha udržiavať zdravú pokožku, nechty a vlasy, podporuje správny metabolizmus uhľovodíkov a výživových makrozložiek a podieľa sa na procese delenia buniek. Vitamín B6 pomáha pri správnom fungovaní imunitného systému a podporuje reguláciu hormonálnej aktivity, ryboflavín zase znižuje pocit únavy a podporuje správne fungovanie nervového systemu.

 

Souvre Vitie Protein

Výživový doplnok SOUVRE Vitie Protein obsahuje kombináciu rastlinných bielkovín, t. j. hrachových a z hnedej ryže. To všetko je obohatené o veľmi kvalitný sójový koncentrát, BCAA a kreatín. Výrobok s náležitým aminogramom je určený pre fyzicky aktívne osoby so zvýšenou spotrebou bielkovín, tiež pre vegánov a vegetariánov. Obsahuje najkvalitnejšie hrachové a sójové bielkoviny, ktoré majú silný protizápalový a ochranný účinok pre mnohé orgány, a okrem toho sa vyznačuje:

 • ľahkou stráviteľnosťou,
 • univerzálnosťou chuti a formy,
 • zložením s vysokým obsahom bielkovín ideálnym pre vegánov,
 • výbornou rozpustnosťou.

Souvre Vitie Shake

Výživový doplnok SOUVRE Vitie Shake je plnohodnotný, chutný koktail, ktorý obsahuje kombináciu mnohých vitamínov, minerálov, výživové a antioxidačné zložky a rastlinné výťažky vrátane veľmi kvalitných rastlinných bielkovín a dva zdroje rastlinnej vlákniny. Prítomnosť chaluhy bublinatej pomáha pri trávení a udržiavaní správneho fungovania čriev, kyselina pantoténová prispieva k udržiavaniu správneho energetického metabolizmu, a tiamín podporuje správne fungovanie nervového systému. A okrem toho:

 • podporuje peristaltiku čriev a prácu srdca,
 • reguluje metabolizmus,
 • znižuje tlak a úroveň cholesterolu.

Souvre Vitie Shot

Výživový doplnok SOUVRE Vitie Shot obsahuje kombináciu vitamínov a rastlinných výťažkov. Vitamín B12 pomáha udržiavať správne psychologické funkcie, niacín podporuje optimálne fungovanie nervového systému a kyselina listová pomáha pri správnej tvorbe krvi. Doplnok obsahuje aj kofeín, ktorý podporuje zlepšenie sústredenia a koncentrácie, Damiána prispieva k zníženiu apetítu, zázvor ma vplyv na vitalitu organizmu, a tiež zmierňuje reumatické bolesti, a prítomnosť ženšenu pôsobí preventívne proti pocitu únavy.

Chcete zvýšiť svoje možnosti? Hľadáte overený zdroj energie, ale uvedomujete si škodlivosť energetických nápojov? Chcete zároveň dodať svojmu organizmu potrebné vitamíny a ďalšie prvky? Siahnite po Vitie Shot Souvre! Jeho Zloženie: zabezpečuje:

 • 100 % produktívnosti,
 • prácu mozgu na vyšších otáčkach,
 • vysokú úroveň koncentracie.

iWee

Výživový doplnok Iwee sa skladá z 21 špeciálne vybraných rastlinných výťažkov so synergickým pôsobením.

 

 

 

Zloženie

Souvre Vitamin C

Zmes výťažkov vytvorená z týchto surovín je zabalená v kapsuly z rybej želatíny.

Zloženie: výťažok z plodov divokej ruže (Rosa canina, oxid kremičitý – protihrudkujúca látka), kapsula (hypromelóza), výťažok z plodov aceroly (Malpighia glabra L.), výťažok z bobuliek goji (Lycium barbarum), výťažok z horkej uhorky (Momordica charantia).

Składniki 1 kapsułka (420 mg)
Ekstrakt z owocu dzikiej róży (Rosa canina) 285 mg
Ekstrakt z owocu aceroli (Malphia glabra L.) 17 mg
Ekstrakt z jagody goji (Lycium Barbarum) 8 mg
Ekstrakt z balsamki ogórkowatej (Momordica charantia) 8 mg
Witamina C 204,5 mg (256 % ZDS)

 

*ODD – Odporúčaná denná dávka

 

Souvre For Joints

Výživový doplnok je určený najmä pre osoby, ktoré sa usilujú udržať správne fungovanie častí pohybového aparátu, ako sú kĺbová chrupavka a kosti, a pre fyzicky aktívne osoby a osoby zaťažené fyzickou námahou.

Zmes výťažkov vytvorená z týchto surovín je zabalená v kapsuly z rybej želatíny.

Zloženie: lyofilizovaný rybí kolagén so žraločou chrupavkou (kolagénový gél, chrupavka zo žraloka) glukozamín sulfát 2KCl z kôrovcov, kapsula (hypromelóza), výťažok z kadidlovníka pílovitého (Boswelia serrata), kyselina hyalurónová.

Składniki Zawartość składników w dziennej porcji produktu
2 kapsułki

Liofilizowany kolagen rybi na chrząstce rekina w tym:

- natywny, liofilizowany kolagen rybi

- kolagen typu II

- chondroityna

400 mg

80 mg

128 mg

19 mg

Siarczan glukozaminy 2 KCL w tym:

- siarczan glukozaminy

150 mg

89 mg

Ekstrakt z kadzidłowca indyjskiego (Boswellia Serrata) w tym: - kwas boswelinowy

80 mg

56 mg

Kwas hialuronowy 15 mg

Souvre For Skin + COQ10

Zloženie: lyofilizovaný rybí kolagén so žraločou chrupavkou (kolagénový gél, chrupavka zo žraloka) glukozamín sulfát 2KCl z kôrovcov, kapsula (hypromelóza), výťažok z kadidlovníka pílovitého (Boswelia serrata), kyselina hyalurónová.

Składniki

2 kapsułki

Liofilizowany kolagen rybi z cytryną

380 mg

Witamina E

(ekwiwalent alfa – tokoferolu)

12 mg (100%*)

Algi Fucus vesiculosus

w tym jod

200 mg

90 µg (60%*)

Koenzym Q10

40 mg

*ODD – Odporúčaná denná dávka

Souvre Vitamin K2+D3

Zloženie: olej MCT, želatína, glycerol (látka na udržanie vlhkosti), vitamín K2 (menachinón – 7), vitamín D3 (cholekalcyferol).

Składniki:

Zawartość składników w 1 kapsułce

Witamina D3 (cholekalcyferol)

     50 μg (1000% RWS*, 2000 j.m.)

Witamina K2 (menachinon-7)

75 μg (100% RWS*)

Olej MCT

136,89 mg (nieokreślono RWS*)

*ODD – Odporúčaná denná dávka

 

Souvre Witamina B Plus

Zloženie: Inozitol, kapsula (hypromelóza, oxid titaničitý – farbivo), cholínbitartarát, kyselina alfa-lipoová, kyselina para-aminobenzoová, nikotínamid – niacín, D-pantotenát vápenatý – kyselina pantoténová, pyridoxínhydrochlorid - vit. B6, ryboflavín – vit. B2, tiamínmononitrát – vit. B1, kyselina pteroylmonoglutámová – kyselina listová, D-biotín – biotín, kyanokobalamín – vit. B12.

Składniki

Zawartość składników w dziennej porcji produktu

Witamina B1

2,2 mg (200%*)

Witamina B2

2,8 mg (200%*)

Niacyna

32 mg (200%*)

Witamina B6

4,2 mg (300%*)

Kwas foliowy

400 μg (200%*)

Witamina B12

5 μg (200%*)

Biotyna

150 μg (300%*)

Kwas pantotenowy

12 mg (200%*)

Inozytol

250 mg

Kwas para-aminobenzoesowy [PABA]

50 mg

Kwas alfa-liponowy

100 mg

Cholina

175 mg

*ODD – Odporúčaná denná dávka

 

Souvre Antioxi Energy

Zloženie: zloženie obalu – hypromelóza, výťažok zo stavikrvu štandardizovaný na obsah 99 % resveratrolu, výťažok z čaju štandardizovaný na obsah 50 % EGCG (epigalokatechín galát), výťažok 4:1 z verbeny, zinok (glukónan zinočnatý), kyselina alfa-lipoová, výťažok z bambusu štandardizovaný na obsah 70 % oxidu kremičitého, protihrudkujúca látka – horečnaté soli mastných kyselín, niacín (nikotínamid), výťažok z kurkumy štandardizovaný na obsah 95 % kurkuminoidov, výťažok z brokolice štandardizovaný na obsah 10 % indol-3-karbinolu, výťažok z horkého pomaranča štandardizovaný na obsah 90% bioflavonidov, výťažok z čučoriedky štandardizovaný na obsah 25 % antokyanínov, koenzým Q10 (ubichinón), selén (selénan sodný), vitamín B12 (metylkobalamín).

                

                             Składniki

             Zawartość
          w 1 kapsułce

          Ekstrakt z ostryżu długiego

 • kurkuminoidy

          30 mg

                28,5 mg

          Ekstrakt z brokułu

 • indol-3-karbinol 

          30 mg

                  3 mg

          Ekstrakt z borówki

 • antocyjany

          30 mg

          7,5 mg

        Ekstrakt z liści zielonej herbaty

 • EGCG (Galusan epigallokatechiny)

          100 mg

           50 mg

          Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy

 • bioflawonoidy

           30 mg

           27 mg

          Ekstrakt z bambusa

 • krzemionka 

         35,72 mg

         25 mg

           Ekstrakt z rdestu

 • resweratrol

        101,01 mg

          100 mg

           Ekstrakt z werbeny  

           80 mg

           Kwas alfaliponowy

           50 mg

           Koenzym Q10

           25 mg

           Cynk

     10 mg (100%*)

           Selen

   100 µg (181,8%*)

           Niacyna  

     32 mg (200%*)

           Witamina B12

    2,5 µg (100%*)

*ODD – Odporúčaná denná dávka

 

Souvre Immune Plus

Výťažok z rakytníka štandardizovaný na obsah 40 % vitamínu C, zloženie kapsuly – hypromelóza, výťažok z húb maitake štandardizovaný na obsah 30 % polysacharidov, výťažok z koralovca ježovitého štandardizovaný na obsah 30 % polysacharidov, výťažok zo shiitake štandardizovaný na obsah 30 % polysacharidov, výťažok z kurkumy štandardizovaný na obsah 95 % kurkuminoidov, protihrudkujúca látka – horečnaté soli mastných kyselín, výťažok zo sofory japonskej štandardizovaný na obsah 98 % quercetínu, selén (seleničitan sodný), BIOPERINE výťažok z čierneho korenia štandardizovaný na obsah 95 % piperínu, zinok (citran zinočnatý), chróm (pikolinát chromitý).

                           

Składniki

Zawartość
w 1 kapsułce

    Ekstrakt z grzybów maitake

 • polisacharydy

87.5 mg

       26.25 mg

   Ekstrakt z soplówki jeżowatej

 • polisacharydy

87.5 mg

         26.25 mg

Ekstrakt z shiitake

 • polisacharydy

87.5 mg

26.25 mg

       Ekstrakt z ostryżu długiego

 • kurkuminoidy

25 mg

23.75 mg

     Ekstrakt z czarnego pieprzu

 • piperyna

5 mg

  4.75 mg

Ekstrakt z rokitnika

 • witamina C

100 mg

40 mg

(50%*)

Ekstrakt z marchwi

 • beta karoten

15 mg

1.5 mg

Ekstrakt z perełkowca japońskiego

 • kwercetyna

13.16 mg

12.9 mg

Cynk

1.5 mg (15%*)

Selen

25 µg (45.45%*)

Chrom

12.5 µg (31.25%*)

 

*ODD – Odporúčaná denná dávka

 

Souvre Magnesium Plus 

 

Zloženie: magnézium (mliečnan horečnatý, horečnaté soli kyseliny citrónovej, bisglycinát horečnatý, jablčnan horečnatý), kyselina citrónová (regulátor kyslosti), aróma tropik B 336-138, ß-karotén 1 % CWS 320-402 (farbivo), zinok (citran zinočnatý), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), ryboflavíín, sukralóza (sladidlo).

Zawartość składników w przeliczeniu na zalecaną dzienną porcję-1 saszetka:

 

  

                       Składniki

                    Zawartość
                   w 1 saszetce

                     Magnez

               450 mg (120%*)

                     Cynk

                 10 mg (100%*)

                   Ryboflawina

         5 mg (357,1%*)

                  Witamina B6

          5 mg (357,1%*)

 

*ODD – Odporúčaná denná dávka

 

Souvre Vitie Protein

Zloženie: aktívne zložky výrobku Vitie Protein neobsahujú GMO, fytoestrogény ani laktózu. Správnu výrobnú prax potvrdzuje symbol GMP – z ang. Good Manufacturing Practice, t. j. – dodržiavanie súboru štandardov uplatňovaných pri výrobe daného výrobku a Quality Standard. Zloženie: bielkovina hnedej ryže, kreatín, sójová bielkovina, hrachová bielkovina.

Składniki

Zawartość w 1 porcji 10g:

Izolat białka grochowego

3000mg

Koncentrat sojowy arcon plus 414

3000mg

Izolat białka brązowego ryżu

3000mg

BCAA

800mg

Kreatyna jednowodna

200mg

 

*ODD – Odporúčaná denná dávka

 

Souvre Vitie Shake

Zloženie: aktívne zložky výrobku Vitie Shaje Souvre neobsahujú GMO, fytoestrogény ani laktózu. Správnu výrobnú prax potvrdzuje symbol GMP – z ang. Good Manufacturing Practice, t. j. – dodržiavanie súboru štandardov uplatňovaných pri výrobe daného výrobku a Quality Standard. Zloženie: bielkoviny, repkový olej, ľanový olej, liečivý olej, vláknina, oxid kremičitý, výťažok z chaluhy, beta-karotén, vitamín B, mikroprvky.

Składniki

Zawartość  w 1 porcji

Izolat białka grochowego

1600mg

Koncentrat sojowy arcon plus 414

3600mg

Izolat białka brązowego ryżu

1800mg

Tłuszcz rzepakowy w proszku całkowicie utwardzony

3800mg

Sproszkowany olej lniany

280mg

Sprzężony kwas linolowy

280mg

Skrobia ziemniaczana

5400mg

Inozytol

600mg

Błonnik owsiany

1800mg

Błonnik jabłkowy

1800mg

Ekstrakt z morszczynu, w tym:

 • iodine / jod

90mg

90µg

Ekstrakt z marchwi, w tym:

 • beta-carotene / beta- karoten

0,045mg

4,5µg

Ekstrakt z dyni

600mg

Ekstrakt z jabłek

600mg

Glukoza

1500mg

Sacharoza

1500mg

Krzemionka koloidalna

450mg

Witamina D

2,5 µg

Witamina C

360mg

Niacyna

6mg

Witamina E

12mg

Kwas pantotenowy

1mg

Witamina B6

0,4mg

Ryboflawina

0,4mg

Tiamina

0,35mg

Magnez

80mg

Sód

50mg

Selen

14µg

Mangan

0,5mg

Molibden

12µg

Miedź

0,2mg

Żelazo

3mg

Cynk

2,5mg

 
*ODD – Odporúčaná denná dávka

Souvre Vitie Shot

Zloženie: aktívne zložky výrobku Vitie Shot Souvre neobsahujú GMO, fytoestrogény ani laktózu. Správnu výrobnú prax potvrdzuje symbol GMP – z ang. Good Manufacturing Practice, t. j. – dodržiavanie súboru štandardov uplatňovaných pri výrobe daného výrobku a Quality Standard. Zloženie: vitamín B12, kyselina listová, vitamín A, niacín, kofeín, damiána, zázvor, ženšen, hrozno, withania opojná, bakopa drobnolistá, ginko, L-tyrozín, L-arginín, L-taurín, aksamietnica.

Składniki

Zawartość

1 shot-a

Witamina B12

40µg

Witamina A

600µg

Niacyna

50mg

Kwas foliowy

400µg

Kofeina bezwodna

150mg

Ekstrakt z aksamitki, w tym:

 • luteina
 • zeaksantyna

75mg

15mg

3mg

Ekstrakt z winogron, w tym:

 • proantocyjany

100mg

10mg

Ekstrakt z imbiru

120mg

Ekstrakt  liści Damiana

50mg

Ekstrakt z ashwagandha

50mg

Ekstrakt z bakopy drobnolistnej

50mg

Ekstrakt z żeń-szenia, w tym:

 • ginsenozydy

50mg

5mg

Ekstrakt z miłorzębu, w tym:

 • flawonoglikozydy
 • laktony terpenowe

50mg

9mg

2mg

Ekstrakt z aronii

200mg

Ekstrakt z zielonej kawy

20mg

L-tyrozyna

600mg

L-arginina

200mg

L-tauryna

100mg

*ODD – Odporúčaná denná dávka

iWee

Zloženie: voda, lucerna siata (Medicago sativa), plod açaí (Euterpe oleracea), levanduľa (Lavandula angustifolia), ruža šípová (Rosa Canina), regulátor kyslosti – kyselina citrónová, zelený čaj (Camellia sinensis), ibiš lekársky (Althea officinalis), všehoj ázijský (Panax ginseng), ďatelina lúčna (Trifolium pratense), guarana (Paullinia cupana), írsky mach (Chondrus crispus), fenikel obyčajný (Foeniculum vulgare), tymián (Thymus vulgaris), škorica (Cinnamomum cassia), praslička roľná (Equisetum arvense), sladké drievko (Glycyrrhiza glabra), withania opojná (Withania somnifera), kardamóm malabarský (Elletaria cardamomum), baza čierna (Sambucus nigra), kurkuma (Curcuma longa), ďumbier lekársky (Zingiber officinale), kajenské korenie (Capsicum annuum).

Wartości odżywcze

100 ml

1 porcja: 20 ml

Wartość energetyczna

25 kcal/104,5 KJ   

 

5 kcal/20,9 KJ

 

Cukry

5 g

1 g

Tłuszcze

0 g

0 g

Białka

0 g

0 g

Składnik roślinny

Zawartość składników w 100 ml / 1 porcja (mg) w 20 ml (załączono miarkę)

1 miarka (załączona)

Lucerna siewna  (Medicago sativa)                               

6330 mg / 1266 mg

Jagoda acai (Euterpe oleracea)

1385 mg / 277 mg

Lawenda (Lavandula angustifolia)

845 mg / 169 mg

Dzika róża (Rosa Canina)

845 mg / 169 mg

Zielona Herbata (Camellia sinensis)

635 mg / 127 mg

Prawoślaz lekarski (Althaea officinalis)                   

635 mg/ 127 mg

Żeń – szeń właściwy (Panax ginseng)

635 mg / 127 mg

Czerwona koniczyna (Trifolium pratense)

525 mg / 105 mg

Guarana (Paullinia cupana)                            

420 mg / 82 mg

Mech irlandzki (Chondrus crispus)                       

420 mg / 82 mg

Koper włoski (Foeniculum vulgare)

370 mg / 74 mg

Tymianek (Thymus vulgaris)                               

370 mg / 74 mg

Cynamon (Cinnamomum cassia)                

315 mg / 63 mg

Skrzyp polny (Equisetum arvense)                       

315 mg / 63 mg

Lukrecja (Glycyrrhiza glabra) 

315 mg / 63 mg

Ashwagandha (Withania somnifera)

210 mg / 42 mg

 

Kardamon malabarski (Elettaria cardamomum)              

210 mg / 42 mg

Czarny bez (Sambucus nigra)                

210 mg / 42 mg

Kurkuma  (Curcuma longa)

210 mg / 42 mg

Imbir lekarski (Zingiber officinale)                             

105 mg / 21 mg

Pieprz cayenne (Capsicum annuum)                

85 mg / 17 mg

* Podane w tabeli ilości (mg) są ilościami skoncentrowanych składników roślinnych.                     

Odporúčaná denná dávka a podmienky uchovávania

Souvre Vitamin C

Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula denne. Neprekračujte porciu odporúčanú na konzumáciu v priebehu dňa. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy. Vyvážený spôsob stravovania a zdravý životný štýl sú dôležité pre udržanie dobrého zdravotného stavu. Nepoužívať u osôb s náchylnosťou na tvorbu ľadvinových kameňov a v prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zo zložiek prípravku. Deklarovaný priaznivý účinok dosiahnete pri užívaní 1 kapsuly denne.

Podmienky uchovávania: uchovávať na suchom mieste v tieni pri izbovej teplote, mimo dosahu malých detí. Minimálna trvanlivosť do konca (mm/rrrr). Pozri spodná časť obalu.

Souvre For Joints

Odporúčaná denná dávka: 2 kapsuly denne počas jedenia. Neprekračujte porciu odporúčanú na konzumáciu počas dňa. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada vyváženej stravy. Vyvážený spôsob stravovania a zdravý životný štýl sú dôležité pre udržanie dobrého zdravotného stavu. Nepoužívať v prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zo zložiek prípravku. Deklarovaný priaznivý účinok dosiahnete pri užívaní 2 kapsúl denne.

Podmienky uchovávania: uchovávať na suchom mieste v tieni pri izbovej teplote, mimo dosahu malých detí. Minimálna trvanlivosť do konca (mm/rrrr). Pozri spodná časť obalu.

Souvre For Skin + CoQ10

Odporúčaná denná dávka: 2 kapsuly denne počas jedenia. Neprekračujte porciu odporúčanú na konzumáciu v priebehu dňa. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy. Vyvážený spôsob stravovania a zdravý životný štýl sú dôležité pre udržanie dobrého zdravotného stavu. Nepoužívať v prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zo zložiek prípravku. Deklarovaný priaznivý účinok dosiahnete pri užívaní 2 kapsúl denne.

Podmienky uchovávania: uchovávať na suchom mieste v tieni pri izbovej teplote, mimo dosahu malých detí. Minimálna trvanlivosť do konca (mm/rrrr). Pozri spodná časť obalu.

Souvre Vitamin K2+D3

Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula denne. Neprekračujte porciu odporúčanú na konzumáciu v priebehu dňa. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy. Vyvážený spôsob stravovania a zdravý životný štýl sú dôležité pre udržanie dobrého zdravotného stavu. Nepoužívať u osôb s náchylnosťou na tvorbu ľadvinových kameňov a v prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zo zložiek prípravku. Deklarovaný priaznivý účinok dosiahnete pri užívaní 1 kapsuly denne.

Podmienky uchovávania: uchovávať na suchom mieste v tieni pri izbovej teplote, mimo dosahu malých detí. Minimálna trvanlivosť do konca (mm/rrrr). Pozri spodná časť obalu.

Souvre Vitamin B Plus

Odporúčaná denná dávka: 2 kapsuly denne počas jedenia. Neprekračujte porciu odporúčanú na konzumáciu počas dňa. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada vyváženej stravy. Vyvážený spôsob stravovania a zdravý životný štýl sú dôležité pre udržanie dobrého zdravotného stavu. Nepoužívať v prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zo zložiek prípravku. Deklarovaný priaznivý účinok dosiahnete pri užívaní 2 kapsúl denne.

Podmienky uchovávania: uchovávať na suchom mieste v tieni pri izbovej teplote, mimo dosahu malých detí. Minimálna trvanlivosť do konca (mm/rrrr). Pozri spodná časť obalu.

Souvre Antioxi Energy

Spôsob použitia:

Odporúčaná denná porcia na konzumáciu predstavuje 1 kapsulu. Užívajte počas jedenia, zapíjate vodou.

Výstrahy:

Prípravok je určený pre dospelé osoby.

Nepoužívať počas tehotenstva a dojčenia.

Neodporúča sa prekračovať porciu odporúčanú na konzumáciu počas 24 hod.

Prípravok nepoužívajte v prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek z jeho zložiek.

Neodporúča sa používať prípravok v kombinácii s nápojmi obsahujúcimi alkohol.

Nepoužívať výživový doplnok po uplynutí dátumu minimálnej trvanlivosti.

Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy.

Odporúča sa vyvážený spôsob stravovania a zdravý životný štýl.

Podmienky uchovávania: uchovávať na suchom mieste v tieni pri izbovej teplote, mimo dosahu malých detí.

Souvre Immune Plus

Spôsob použitia:

Odporúčaná denná porcia na konzumáciu predstavuje 1 kapsulu. Užívajte počas jedenia, zapíjate vodou.

Výstrahy:

Prípravok je určený pre dospelé osoby.

Nepoužívať počas tehotenstva a dojčenia.

Neodporúča sa prekračovať porciu odporúčanú na konzumáciu počas 24 hod.

Prípravok nepoužívajte v prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek z jeho zložiek.

Neodporúča sa používať prípravok v kombinácii s nápojmi obsahujúcimi alkohol.

Nepoužívať výživový doplnok po uplynutí dátumu minimálnej trvanlivosti.

Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy.

Odporúča sa vyvážený spôsob stravovania a zdravý životný štýl.

Podmienky uchovávania: uchovávať na suchom mieste v tieni pri izbovej teplote, mimo dosahu malých detí.

Souvre Magnesium Plus

Spôsob použitia:

Odporúčaná denná porcia na konzumáciu predstavuje 1 vrecúško. Obsah vrecúška treba rozpustiť v 200 ml vody.

Výstrahy:

Prípravok je určený pre dospelé osoby.

Neodporúča sa, aby prípravok používali tehotné a dojčiace ženy.

Neodporúča sa prekračovať porciu odporúčanú na konzumáciu počas 24 hod.

Prípravok nepoužívajte v prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek z jeho zložiek.

Nepoužívať výživový doplnok po uplynutí dátumu minimálnej trvanlivosti.

Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy.

Odporúča sa vyvážený spôsob stravovania a zdravý životný štýl.

Podmienky uchovávania: uchovávať na suchom mieste v tieni pri izbovej teplote, mimo dosahu malých detí.

Souvre Vitie Protein

Odporúčaná denná dávka je 10 g. Porciu je potrebné rozpustiť vo vode alebo mlieku. Vitie Protein môžeme pridávať do Vitie Shake, čo obohatí tento výrobok o dodatočnú porciu rastlinných bielkovín. 1 porcia = 1 odmerka. Uchovávať na suchom mieste v tieni pri izbovej teplote a mimo dosahu malých detí. Prípravok je určený pre dospelé osoby. Neodporúča sa prekračovať porciu odporúčanú na konzumáciu počas 24 hod. Prípravok nepoužívajte v prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek z jeho zložiek. Vzhľadom na obsah kofeínu tento výrobok nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívať výživový doplnok po uplynutí dátumu minimálnej trvanlivosti. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Odporúča sa vyvážený spôsob stravovania a zdravý životný štýl. Minimálna trvanlivosť do konca (mm/rrrr). Pozri spodná časť obalu.

Souvre Vitie Shake

Uchovávať na suchom mieste v tieni pri izbovej teplote a mimo dosahu malých detí. Prípravok je určený pre dospelé osoby. Neodporúča sa prekračovať porciu odporúčanú na konzumáciu počas 24 hod. Prípravok nepoužívajte v prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek z jeho zložiek. Vzhľadom na obsah kofeínu tento výrobok nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívať výživový doplnok po uplynutí dátumu minimálnej trvanlivosti. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Odporúča sa vyvážený spôsob stravovania a zdravý životný štýl. Minimálna trvanlivosť do konca (mm/rrrr). Pozri spodná časť obalu. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Odporúča sa vyvážený spôsob stravovania a zdravý životný štýl.

Vitie Shot Souvre

Odporúčaná denná porcia na konzumáciu – 1 shot. Užívať počas jedenia Uchovávať na suchom mieste v tieni pri izbovej teplote a mimo dosahu malých detí. Prípravok je určený pre dospelé osoby. Neodporúča sa prekračovať porciu odporúčanú na konzumáciu počas 24 hod. Prípravok nepoužívajte v prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek z jeho zložiek. Vzhľadom na obsah kofeínu tento výrobok nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Odporúča sa vyvážený spôsob stravovania a zdravý životný štýl. Minimálna trvanlivosť do konca (mm/rrrr). Pozri spodná časť obalu.

iWee

Odporúčaná denná konzumácia predstavuje 20 ml – 40 ml (jedna alebo dve odmerky) na deň. Odmerka je súčasťou balenia. Pred použitím dobre potrepte. Uchovávať mimo dosahu malých detí. Uchovávať na suchom mieste, pri izbovej teplote a po otvorení uchovávať v chladničke počas jedného mesiaca. Nemraziť. Chrániť pred svetlom. Neodporúča sa prekračovať porciu odporúčanú na konzumáciu počas 24 hod. Tehotné a dojčiace ženy sa pred použitím musia poradiť s lekárom. Prípravok nepoužívajte v prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek z jeho zložiek. Nepoužívať výživový doplnok po uplynutí dátumu minimálnej trvanlivosti. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Odporúča sa vyvážený spôsob stravovania a zdravý životný štýl.