Čistiace prostriedky

Čistiace prostriedky

Idea

Ideálny domov to je čistý, upravený a voňajúci domov. Rovnako, ako nám záleží na kvalite kozmetiky, vďaka ktorej sa staráme o svoje telo, malo by nám záležať aj na kvalite prostriedkov na starostlivosť o náš domov. Pre spoločnosť SOUVRE INTERNATIONALE sú vysoký štandard a dôvera zákazníkov prioritou. Dokonale vieme, že na získanie požadovaného výsledku potrebujeme overené, moderné a účinné výrobky. Koniec-koncov, vážime si svoj čas a svoje peniaze. Vďaka čistiacim prostriedkom SOUVRE INTERNATIONALE máte záruku, že výsledky ich používania budú viditeľné už po prvom použití a vydržia počas mnohých týždňov. Nestrácate čas neustálym upratovaním a nestrácate ani peniaze na ďalšie neúčinné výrobky na čistenie kúpeľní, kuchýň alebo obývačiek.

Čistiace prostriedky SOUVRE INTERNATIONALE znamenajú najvyššiu kvalitu a moderný prístup k starostlivosti o domácnosť. Už vás nebude trápiť špinavý sporák, koberec so škvrnami alebo viditeľný vodný kameň na dreze. Bez problémov odstránite akékoľvek nečistoty, usadeniny a nepríjemný zápach zo svojej domácnosti. Navždy sa rozlúčite so špinou, a privítate svieže, voňavé a radostné priestory. Vytvorte pre seba a svojich blízkych teplo domáceho kozubu. Z vášho bytu sa v krátkom čase môže stať exkluzívny apartmán, ktorý možno len závidieť.

Počas roka vydáte množstvo peňazí na špeciálne čistiace prostriedky rôzneho druhu, ktoré okrem lákavých obalov neprinášajú nič iné. Neustále sklamanie, milióny vyhodených obalov, hodiny strávené upratovaním môžu zapríčiniť únavu a postupne rastúcu nechuť udržiavať poriadok v domácnosti. Presvedčte sa sami, ako sa ľahko a efektívne postarať o svoju domácnosť a ako bez vysokých nákladov dosiahnuť, aby nás sviežosť a neopakovateľná vôňa vypraného oblečenia sprevádzali po celé dni doma, v práci alebo v škole.

Ponuka výrobkov určených na starostlivosť o domácnosť je určená na čistenie rôznych povrchov, o. i. sklenených, plastových alebo keramických. Každý výrobok je vytvorený pre konkrétne požiadavky. Výrobky SOUVRE INTERNATIONALE obsahujú vylepšené receptúry, v ktorých sú použité ekologické náhrady škodlivých a dráždivých látok, ktoré sa všeobecne používajú vo výrobkoch iných značiek dostupných na trhu.

Účinnosť, bezpečnosť používania a úspornosť sú základom, prečo dôverovať značke SOUVRE INTERNATIONALE.

Zloženie

 • Etanolamín (zmydľuje mastnotu);
 • Inhibítor korózie (spomaľuje starnutie materiálu);
 • Ekologická kyselina citrónová (chráni glazúru čistenej sanitárnej keramiky);
 • Ekologická kyselina mliečna (chráni vašu pokožku);
 • Sekvestranty tvrdosti vody (nezanecháva šmuhy);
 • Antiredepozitory (predchádzajú javu opätovného usadzovania nečistoty na tkaninách);
 • Vysoká koncentrácia čistiacich prostriedkov.

Hit: naše vlastné tvary fliaš 750 ml majú ergonomické balenie s odmerkou!

Opis

Čistiace prostriedky SOUVRE INTERNATIONALE sa vyrábajú na území celej Európskej únie. Inovačné technológie, neustále aktualizovaný chemický výskum a poznatky najlepších vedcov viedli k vytvoreniu výrobkov, ktoré sú účinné, ale zároveň bezpečné pre pokožku. Pre spoločnosť SOUVRE INTERNATIONALE je ochrana pokožky a životného prostredia veľmi dôležitá, preto môžete v našich výrobkoch nájsť zložky: prírodného pôvodu a zložky: bezpečné pre povrchy a zariadenia, s ktorými prichádzajú do styku. Dôležité však je, aby sa každý výrobok používal v súlade s jeho určením a odporúčaniami výrobcu.

Čistiace prostriedky SOUVRE INTERNATIONALE to je 34 produktových indexov vrátane, o. i.:

 • Prípravok na ľahšie žehlenie;
 • Tablety do umývačiek;
 • Tekutina na odstraňovanie vodného kameňa a hrdze;
 • Tekutý prípravok na pranie čalúnenia a kobercov;
 • Prípravok na čistenie upchatých potrubí vo forme gélu;
 • Tekutý prípravok na sprchové kuty;
 • Tekutý prípravok na umývanie veľmi znečistených povrchov;
 • Tekuté pracie a zmäkčovacie prostriedky.