O firmě

SOUVRE INTERNATIONALE - SOUVRE POLSKA

Nový rozměr marketingu na sociálních sítích v Evropě.

Jsme polská firma se zahraničními perspektivami. Souvre Internationale je firma rozvíjející se v odvětví marketingu na sociálních sítích, pevně spojená s prostředím e-commerce. Držíme krok s duchem doby a pomáhají nám s tím nejlepší odborníci z oblasti prodeje a coachingu. Motivuje nás vize vytvoření nadnárodní firmy, která splňuje evropské standardy dodávání výrobků zákazníkům. Naše expanze byla iniciována na konci roku 2016, kdy jsme zahájili zahraniční prodej. Další etapy vývoje značky Souvre potvrdily tezi, že firma partnerům poskytuje nevídanou příležitost k vybudování dlouhodobého podnikání. Obrovský důraz klademe na školení partnerů, aby se mohli cítit v obchodních vztazích kompetentni.

Produktová nabídka

Kosmetika určená pro péči o obličej, tělo, vlasy a nehty značky Souvre Internationale obsahuje přírodní kolagen – protein, který má klíčový význam pro zachování mladistvého vzhledu. Gel dokonale hydratuje suchou nebo poškozenou pokožku a navrací ji přitom pevnost. Kosmetika a doplňky stravy Souvre byly otestovány tisíci spokojených partnerů a odběratelů výrobků prémiové třídy. Kolagenové kúry umožňují během několika minut uspořádat domácí wellness, dokonce, i když nám chybí čas na návštěvu salónu krásy.

Partneři značky pořádají po celém Polsku produktová školení spojená s ukázkami působení kolagenových výrobků. Jejich účastníci oceňují bleskové hydratační a omlazující výsledky posílené působením přírodních složek obsažených v doplňcích stravy.

Nejnovější řada výrobků Souvre představuje luxusní parfémy z řad Fractal&Spectra, Francouzské a Kontinentální. Jejich výjimečnost spočívá v tom, že představují jediné kompozice svého druhu vzniklé z komponentů pocházejících z francouzského města Grasse. Díky tomu se vyznačují stálostí a intenzitou vůní uzavřených v designových flakónech.

Vznik SOUVRE INTERNATIONALE inspirovalo:

Wizja
Vize

vytvoření vize spolehlivého podnikání založeného na důvěře a zapojení sítě

Platforma
Platforma

vytvoření inovativní internetové platformy umožňující komfortní nakupování na internetu

System awansów
Systém povýšení

vyvinutí výhodného systému povyšování pro nové ředitele spotřebitelsko-prodejních sítí

Finanse
Finance

zrealizování plánu na dosažení finanční nezávislosti

Obchodní model

Provází nás mise a vize. Firma Souvre Internationale nabrala kurz umožnit svým partnerům vytvořit si stabilní podnikání soustředěné na trvalé vztahy s partnery a odběrateli. Během každé etapy spolupráce mohou lidé, kteří spoluutvářejí firmu Souvre, počítat s profesionální podporou ze strany lídrů. Obchodní model Souvre Internationale je totiž založen na hodnotách, které jsou zárukou úspěchu celé struktury. Budeme propagovat vaši činnost prostřednictvím kompetentní obsluhy zákaznické podpory Souvre, transparentnosti podnikání, úcty k zákazníkovi, poctivosti a otevřenosti vůči inovativním řešením. S péčí o každý aspekt poslání firmy utváříme společnou vizi finanční nezávislosti.

Souvre je firma přátelská k životnému prostředí, kterou provází nadřazený cíl spočívající v tom dodávat odběrateli výrobky nejvyšší kvality, které jim umožní pečovat o jejich zdraví a krásu v klidu domova a v profesionálních kosmetických salónech.

Ponad
210 mln
Obrat firmy
od dubna 2016
120.000
aktivních partnerů
působících po celé Evropě
46%
příjmu s bonusy
předáváno do sítě

Inspirujeme se lídrem

Podnikatel s 25 lety praxe na polském a evropském trhu. Během léta pohybu ve světě byznysu velice dobře poznal jeho reálie a potřeby spotřebitelů, což se zúročilo ve vášni pro rozvoj vlastní společnosti. Zakladatel a předseda představenstva rodinné firmy působící 16 let v oboru energetických služeb.

Nositel mnoha ocenění, mimo jiné: Stavba na medaili Pomořanska a Kujavska (Průmyslová výstavba - ekologie); Lídr podnikání v sektoru středního podnikání; Osobnost roku 2016. Je absolventem Sociálně-ekonomické fakulty Vysoké školy hospodářské v Bydhošti. Úspěšně dokončil několik oborů postgraduálního studia, získal např. titul  Master of Business Administration na Franklin University Ohio v partnerství s Vysokou školou hospodářskou v Bydhošti.

Při sledování dynamického rozvoje odvětví e-commerce jsem se rozhodl zapojit do projektu vytvoření e-shopu založeného na přirozeném doporučení. Spojení nakupování na internetu s možností získat odměnu za propagaci obchodu tím, že se stanete svým vlastním zákazníkem, je obchod střižený na míru 21. století.

Zdraví a krása

Uzavřené v obalech Souvre

Firma Souvre Internationale zapadá do trendů současné kosmetiky, když propaguje své vlajkové kolagenové výrobky prémiové třídy, jak z hlediska každodenní péče o krásu tak i anti-aging prevence. Konkurenceschopnost kosmetických přípravků označených logem Souvre Internatonale spočívá v inovativnosti chápané jako využití na trhu neoblíbených, přírodních komponent a kúr zlepšujících vzhled a zdraví pleti. V nich obsažené aktivní složky stimulují syntézu kolagenu, čímž zpevňují a vyživují pokožku. Nejkvalitnější hypoalergenní výrobky se doporučují i lidem, kteří se každý den potýkají s kožními problémy, jako je akné nebo vysušení pleti.

V nabídce Souvre Internationale se nachází 5 produktových řad:

  • Kolagenové kosmetické přípravky,
  • Pečující kosmetika,
  • Parfémy pro ženy a muže,
  • Přírodní doplňky stravy,
  • Profesionální čistící prostředky.

V e-shopu Souvre jsou dostupné vzorky, které umožňují otestování výrobků před rozhodnutím se o nákupu kosmetického přípravku, parfému nebo čistícího prostředku.

Bez významu nezůstává ani způsob prodeje unikátních výrobků prakticky, bez opouštění domova, ve funkčním e-shopu. Kromě toho firma propaguje zásady zdravého životního stylu, když uživatelům umožňuje konzultace s profesionálním produktovým trenérem přímo, během terénních školení, a nepřímo – v průběhu webinářů.

Zasílání výrobků do 27 zemí Evropské unie
Výrobky s certifikáty ISO a polského Státního hygienického ústavu
Více než 200 výrobkových indexů

Staráme se o společnost

Charitativní aktivity firmy Souvre

Firma Souvre působí v souladu se zásadami sociálně zodpovědného podnikání. Jsme si plně vědomi toho, že podnikání se neomezuje jen na vydělávání peněz. Zapojujeme se do charitativních akcí a sponzorujeme výjimečné sportovní události, jako je Běh Souvre. Dělíme se s potřebnými, když pořádáme předvánoční akci „Pomáhej se Souvre“ nebo účastí v dražbách ve prospěch charitativní akce nadace Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Byli jsme oceněni

Nagroda
Nagroda
Nagroda
Nagroda
Nagroda
Nagroda