Krok 3. – Zarábanie

Krok 3. – Zarábanie

Osobám, ktoré si chcú vybudovať svoju nezávislosť prostredníctvom budovania spotrebiteľsko-predajnej siete, Souvre ponúka až 39 % provízie z obratu!

Okrem toho môžete získať províziu na LÍZING AUTOMOBILU

Apps

Podrobnosti marketingového plánu, výška provízie na lízing, v čom to spočíva, aké to prináša možnosti a ako začať – nájdete nižšie

DO

Oblastný riaditeľ

6,5%

Zobacz stukturę

DR

Regionálny riaditeľ

3%

Zobacz strukturę

DK

Národný riaditeľ

2%

Zobacz strukturę

DG

Generálny riaditeľ

2,5%

Zobacz strukturę

DM

Nadnárodný riaditeľ

0,5%

Zobacz stukturę

DGL

Globálny riaditeľ

0,5%

Zobacz strukturę

Kompenzácia sa týka oblastného riaditeľa. Pokiaľ vo svojej skupine vytvoríte v danej línii oblastného riaditeľa, získate za to dodatočný zisk! Súčet provízií zhromaždených partnermi, ktorí nezrealizovali kvalifikáciu na nákupy vo vašej najbližšej riaditeľskej skupine, nepatrí spoločnosti, ale práve VÁM! :)

Ako to funguje?

registrovaním NOVÝCH POUŽÍVATEĽOV
k našej platforme

vytvárame pre ňu
ZÁKAZNÍCKA SIEŤ

NAKUPUJÚCICH pre seba, pre rodinu, pre tých, ktorí si chcú privyrobiť predajom

vďaka čomu vzniká
OBRATY VÝROBKU,
z čoho ziskami...

...AŽ 39 % firma sa každý mesiac delí s najviac angažovanými partnermi!

Aké možnosti poskytuje?

Vytvorenie vlastnej nákupno-predajnej siete vám dáva možnosť dosiahnuť finančnú a časovú nezávislosť! Ako je to možné?
Pridávaním ďalších používateľov k našej platforme vykonávate jednorazovú prácu, ktorá spočíva v tom, že ich náležite uvediete do obchodu a poskytnete im príslušné usmernenia. Čo dalej?
Ďalej, noví používatelia, robiac nákupy v množstve aké chcú, kde chcú, kedy chcú, nebudú potrebovať vašu pomoc, keďže ich obslúži internetový obchod, výrobky im doručí kuriér a vždy, keď taký nákup uskutočnia, províziu získate vy! Koniec-koncov, to vy ste iniciovali celý proces.
Nezabudnite tieto osoby naučiť to, čo dokážete, keďže vďaka tomu vám bude vaša sieť vďačná, a uprostred nej sa nájdu takí, ktorí sa pre vlastné potreby tiež zapoja do jej rozširovania!
Keď to zhrnieme, vďaka preniknutiu k známym svojich známych môžete vytvoriť až niekoľkotisícovú sieť kupujúcich, v ktorej vašou úlohou zostane starostlivosť o ňu, a vtedy vám už určite nebudú chýbať peniaze a čas na realizáciu vlastných ambícií a túžob.

Ako začať?

Čo najrýchlejšie! Kliknite na sekciu „Pridajte sa k nám” a zaregistrujte sa uvedením svojich základných údajov a čísla osoby, ktorá vám o nás povedala. Našli ste nás sami? Nič sa nedeje, nechajte políčko s číslom školiteľa prázdne, a bude vás kontaktovať najskúsenejší partner z vášho okolia, ktorý vám pomôže dobre začať.