Krok 3. - Vydělávání

Krok 3. - Vydělávání

Pro ty, kdo chtějí vytvořit svou nezávislost prostřednictvím budování spotřebitelsko-prodejní sítě, Souvre přiděluje provizi z obratu až 39 %!

Navíc můžete získat provizi na LEASING AUTA

Apps

Podrobnosti marketingového plánu, výši provize z leasingu, v čem to spočívá, jaké to přináší možnosti a jak začít najdete níže

Okresní ředitel

6,5%

Zobacz stukturę

Regionální ředitel

3%

Zobacz strukturę

Národní ředitel

2%

Zobacz strukturę

Generální ředitel

2,5%

Zobacz strukturę

Mezinárodní ředitel

0,5%

Zobacz stukturę

GLŘ

Globální ředitel

0,5%

Zobacz strukturę

Kompenzace se týká oblastního ředitele. Pokud ve vaší skupině vytvoříte v dané linii oblastního ředitele, obdržíte za to další zisk! Částka provize hromaděné partnery, kteří nerealizovali nákupní kvalifikaci ve vaší nejbližší ředitelské skupině, nepatří firmě, ale právě VÁM! :)

Jak to funguje?

registrací NOVÝCH UŽIVATEL
na naší platformě

vytváříme pro ni
SÍŤ ZÁKAZNÍKŮ

NAKUPUJÍCÍCH pro sebe, rodinu nebo kteří si chtějí vydělat další peníze za prodej

díky čemuž vzniká
OBRAT PRODUKTU,
ze kterého vznikají zisky, kterými se...

...AŽ V 39% firma každý měsíc dělí s nejvíce angažovanými partnery!

Jaké přináší příležitosti?

Vytvoření vlastní nákupně-prodejní sítě vám přináší možnost dosáhnout finanční a časové nezávislosti! Jak je to možné?
Připojením dalších uživatelů k naší platformě vykonáváte jednorázovou práci spočívající v jejich správném uvedení do obchodu a předání pro ně vhodných pokynů. Co dale?
Dále nebudou noví uživatelé, kteří si nakoupí v množství, jakém chtějí, a kdy chtějí, potřebovat vaši pomoc, protože je obslouží e-shop, výrobky jim doručí kurýr a za každý takový nákup pokaždé dostanete provizi vy. Protože nakonec jste to byli vy, kdo celou událost inicioval.
Nezapomeňte tyto lidi naučit to, co dokážete vy, protože vám za to bude vaše síť vděčná, a ocitnou se v ní lidé, kteří se pro vlastní potřeby také zapojí do jejího rozvoje!
Když to shrneme, díky dodání svých známých můžete vytvořit až několikatisícovou síť nákupčích, u níž bude vaším úkolem starat se o ni, a pak už vám určitě nebudou chybět peníze a čas na realizování vlastních ambicí a tužeb.

Jak začít?

Co nejrychleji! Klikněte na záložku „Přidejte se k nám“ a registrujte se uvedením svých základních údajů a čísla osoby, která vám o nás řekla. Narazili jste na nás sami? Nic se neděje, nechte pole s číslem vedoucího prázdné a bude vás kontaktovat nejzkušenější partner z vašeho okolí a pomůže vám dobře začít.