O spoločnosti

SOUVRE INTERNATIONALE - SOUVRE POLSKA

Nový rozmer sociálneho marketingu v Európe.

Sme poľská spoločnosť so zahraničnými perspektívami. Souvre Internationale je spoločnosť, ktorá sa rozvíja v odvetví sociálneho marketingu, trvalo spojená s prostredím e-commerce. Ideme s duchom času a krok s nami držia najlepší odborníci z oblasti predaja a coachingu. Motivuje nás vízia vytvorenia nadnárodnej spoločnosti, ktorá spĺňa európske štandardy dodávania výrobkov zákazníkom. Naša expanzia sa spustila na konci roku 2016, keď sme začali predávať do zahraničia. Ďalšie etapy vývoja značky Souvre potvrdzujú tézu, že spoločnosť poskytuje partnerom jedinečnú príležitosť na vybudovanie dlhodobého podnikania. Kladieme obrovský dôraz na školenia partnerov, aby sa mohli cítiť v plnej miere kompetentní v obchodných vzťahoch.

Ponuka výrobkov

Kozmetické výrobky značky Souvre Internationale určené na starostlivosť o tvár, telo, vlasy a nechty obsahujú prírodný kolagén – bielkovinu, ktorá má kľúčový význam pre udržanie mladého vzhľadu. Gél dokonale zvlhčuje suchú alebo poškodenú pokožku, prinavracia jej pevnosť. Kozmetické výrobky a výživové doplnky Souvre boli vyskúšané tisíckami spokojných partnerov a odberateľov prvotriednych výrobkov. Kolagénové kúry umožňujú v priebehu pár okamihov vytvoriť domáce spa, a to aj vtedy, keď nemáme čas na návštevu salónu krásy.

Partneri značky organizujú v celom Poľsku produktové školenia spojené s ukážkami pôsobenia kolagénových výrobkov. Ich účastníci oceňujú bleskurýchle hydratačné a omladzujúce účinky zintenzívnené pôsobením prírodných surovín obsiahnutých vo výživových doplnkoch.

A najnovšou sériou výrobkov Souvre sú luxusné parfumy z radov výrobkov Fractal&Spectra, Francúzske a Kontinentálne. Ich výnimočnosť spočíva v tom, že ide o jediné kompozície svojho druhu vytvorené zo surovín pochádzajúcich z francúzskeho mesta Grasse. Vďaka tomu sa vyznačujú trvalosťou a intenzívnosťou vôní uchovávaných v dizajnérskych flakónoch

Inšpiráciou pre vytvorenie SOUVRE INTERNATIONALE boli:

Wizja
Vízia

vytvorenie vízie stabilného podnikania založeného na dôvere a angažovanosti siete

Platforma
Platforma

vybudovanie inovačnej webovej platformy umožňujúcej pohodlné nakupovanie na Internete

System awansów
Systém kariérneho postupu

vytvorenie výhodného systému kariérneho postupu pre riaditeľov spotrebiteľsko-predajných sietí

Finanse
Financie

zrealizovanie plánu na dosiahnutie finančnej nezávislosti

Podnikateľský model

Riadime sa poslaním a víziou. Spoločnosť Souvre Internationale si vybrala kurz, ktorý umožňuje jej partnerom vybudovať stabilné podnikanie zamerané na trvalé vzťahy s partnermi a odberateľmi. V každej fáze spolupráce osoby, ktoré spoločne tvoria spoločnosť Souvre, môžu počítať s profesionálnou podporou lídrov, keďže podnikateľský model Souvre Internationale je založený na hodnotách, ktoré sú zárukou úspechu celej štruktúry. Budeme propagovať vaše aktivity prostredníctvom kompetentných služieb Oddelenia zákazníckych služieb Souvre, transparentnosti podnikania, úcty k zákazníkovi, čestnosti a otvorenosti na inovačné riešenia. Dbajúc na každý aspekt misie spoločnosti, tvoríme spoločnú víziu finančnej nezávislosti.

Souvre je spoločnosť šetrná k životnému prostrediu, ktorej prvoradým cieľom je dodávať odberateľom výrobky najvyššej kvality, ktoré im umožnia postarať sa o svoje zdravie a krásu v pohodlí domova a v profesionálnych kozmetických salónoch.

Viac ako
210 mln
Obrat spoločnosti
od apríla 2016 r.
120.000
aktívnych partnerov
pôsobiacich v celej Európe
46%
príjmu s bonusmi
sa vracia do siete

Naším vzorom je líder

Podnikateľ s 25-ročnými skúsenosťami na poľskom a európskom trhu. Za roky pôsobenia v odvetví veľmi dobre spoznal jeho reálie a potreby spotrebiteľov, čo prinieslo nadšenie pre rozvíjanie vlastného podnikania. Zakladateľ a predseda správnej rady rodinnej firmy pôsobiacej 16 rokov v sektore energetických služieb.

Nositeľ množstva ocenení, okrem iného: Výnimočná stavba Pomoranska a Kujaw (Priemyselné stavebníctvo – ekológia); Líder podnikania v sektore stredných podnikov; Osobnosť roka 2016. Je absolventom Socioekonomickej katedry Hospodárskej univerzity v Bydgošči. Skončil viacero odborov postgraduálneho štúdia, o. i. získal titul Master of Business Administration na Franklin University Ohio v rámci partnerstva s WSB (Vysoká škola bankovníctva) v Bydgošči.

Pozorujúc dynamický rozvoj odvetvia e-commerce, rozhodol som sa zapojiť do projektu vytvorenia internetového obchodu založeného na prirodzených odporúčaniach. Kombinácia nakupovania na Internete s možnosťou získať odmenu za propagovanie obchodu vďaka tomu, že sa stávame vlastným zákazníkom, to je podnikanie na mieru 21. storočia.

Zdravie a krása

Uchovávané v obaloch Souvre

Spoločnosť Souvre Internationale sa riadi trendmi modernej kozmetológie, propaguje svoje prvotriedne vlajkové kolagénové výrobky, a to z hľadiska každodennej starostlivosti o krásu, ako aj prevencie anti-aging. Konkurencieschopnosť kozmetiky označenej logom Souvre Internationale spočíva v inovatívnosti, chápanej ako využitie prírodných surovín, ktoré nie sú na trhu populárne, a kúr, ktoré zlepšujú vzhľad a zdravie pokožky. Ich aktívne zložky stimulujú syntézu kolagénu, zmäkčujú a oživujú pokožku. Hypoalergénne výrobky najvyššej kvality sa odporúčajú aj pre osoby, ktoré každodenne zápolia s kožnými problémami, t. j. akné alebo vysušenie pleti.

V ponuke Souvre Internationale sa nachádza 5 modelových radov výrobkov:

  • Kolagénové kozmetické výrobky
  • Kozmetické výrobky osobnej starostlivosti
  • Parfumy pre ženy a mužov
  • Prírodné výživové doplnky
  • Profesionálne čistiace prostriedky.

V internetovom obchode Souvre sú dostupné vzorky, ktoré umožňujú vyskúšať výrobky pred prijatím rozhodnutia o nákupe kozmetických výrobkov, parfumov, príp. čistiacich prostriedkov.

Nezanedbateľný je tiež pohodlný spôsob predaja jedinečných výrobkov vo funkčnom internetovom obchode, bez potreby vychádzať z domu. Okrem toho spoločnosť propaguje zásady zdravého životného štýlu a umožňuje používateľom konzultácie s profesionálnym produktovým školiteľom, počas školení v teréne a priamo – počas webinárov.

Odosielanie produktov do 27 krajín Európskej únie
Produkty s certifikátmi ISO a PZH (poľského Národného inštitútu hygieny)
Viac ako 200 produktových indexov

Záleží nám na komunite

Charitatívne aktivity spoločnosti Souvre

Spoločnosť Souvre pôsobí v súlade so zásadami sociálnej zodpovednosti podnikov. Plne si uvedomujeme, že podnikanie neznamená len zarábanie peňazí. Zapájame sa do charitatívnych akcií a sponzorujeme výnimočné športové podujatia, akým je Beh Souvre. Delíme sa s tými, ktorí to potrebujú a pred Vianocami organizujeme akciu „Pomáhaj so Souvre”, príp. sa zúčastňujeme na aukciách v prospech Veľkého orchestra vianočnej pomoci.

Ocenili nás

Nagroda
Nagroda
Nagroda
Nagroda
Nagroda
Nagroda