FAQ

FAQ

Čo mám urobiť, ak chcem začať spoluprácu so spoločnosťou SOUVRE POĽSKO?

Ak vám niekto predstavil možnosti, aké ponúka spoločnosť SOUVRE POĽSKO, kontaktujte takú osobu na účel vykonania registrácie a poskytnutia potrebných informácií.

Ak nemáte osobu, ktorá by vám mohla presne poskytnúť potrebné informácie, môžete vykonať registráciu samostatne a naše Oddelenie zákazníckych služieb bude kontaktovať najbližšieho partnera zodpovedného za spoluprácu vo vašom regióne, aby vás mohol kontaktovať a poskytnúť vám potrebné vedomosti.

Ako sa môžem zaregistrovať v SOUVRE POĽSKO?

Aby ste mohli získať postavenie člena Klubu Souvre Internationale, je potrebné postupovať v súlade s týmito etapami:

 •  Po výbere registrácie on-line v SOUVRE POĽSKO je potrebné postupovať v súlade s pokynmi na stránke www.souvre.pl (v sekcii Zaregistrujte sa). Po vyplnení všetkých povinných polí bude na e-mailovú adresu, ktorú ste uviedli počas registrácie, zaslaný aktivačný odkaz. Po kliknutí na tento odkaz bude vaša registrácia v Klube SOUVRE uznaná za schválenú. V takom prípade nie je potrebné vypĺňať a zasielať spoločnosti SOUVRE POĽSKO papierovú verziu Žiadosti o registráciu. Ak nepoznáte žiadneho partnera SOUVRE POĽSKO, je potrebné kontaktovať naše Oddelenie zákazníckych služieb na telefónnom čísle (52) 358 15 00 alebo poslať e-mail na adresu: bok@souvre.pl. Naši konzultanti vám dohodnú, vo vhodnom termíne, úvodné stretnutie s prideleným školiteľom.

Ako podať reklamáciu?

Spoločnosti SOUVRE POĽSKO záleží na dokonalej obsluhe svojich partnerov, ako aj na bezchybnej kvalite ponúkaných výrobkov a služieb. Napriek starostlivosti o tie najdrobnejšie detaily výrobkov sa sporadicky vyskytnú reklamácie. Pokiaľ si všimnete akýkoľvek nedostatok výrobku, ktorý ste od nás dostali, príp. ak chcete reklamovať službu poskytovanú spoločnosťou SOUVRE POĽSKO alebo subjektmi spojenými so SOUVRE POĽSKO, je potrebné použiť formulár on-line REKLAMÁCIE, ktorý sa nachádza v Zóne partnera. Reklamáciu môžete podať tiež prostredníctvom e-mailovej správy, ktorú odošlete na adresu: reklamacje@souvre.pl.

 

Presné informácie týkajúce sa reklamácií sú uvedené vo Všeobecných podmienkach poskytovania služieb v elektronickej forme.  

Ako môžem podať objednávku?

Objednávku našich výrobkov môžete podať výlučne po zaregistrovaní sa na webovej stránke www.souvre.pl, v internetovom obchode SOUVRE POĽSKO. Objednávky sa prijímajú aj telefonicky, po kontaktovaní Oddelenie zákazníckych služieb na čísle: (52) 358 15 00 a elektronickou poštou: zamowienia@souvre.pl.

Aký spôsobom môžem zmeniť svoj status odberateľa na status odporúčajúcej osoby?

Status odberateľa možno zmeniť na status odporúčajúcej osoby prostredníctvom nákupu Testera výrobkov (M0055) alebo Marketingovej súpravy MINI (M0022 + je potrebných 99,90 bodu) – od partnera, svojho školiteľ alebo z internetového obchodu SOUVRE POĽSKO a doplnenie čísla spomenutého Testera výrobkov do svojho profilu odberateľa. Od toho okamihu, majúc status partnera, môžete budovať vlastnú spotrebiteľsko-predajnú sieť SOUVRE POĽSKO.

Ako zaregistrovať novú osobu?

Zaregistrovanie kandidáta na člena Klubu SOUVRE je možné prostredníctvom registračného formulára dostupného na stránke www.souvre.pl alebo pomocou mobilnej aplikácie Souvre, ako aj telefonicky nahlásením takej osoby konzultantovi Oddelenie zákazníckych služieb SOUVRE POĽSKO: (52) 358 15 00.

V čom spočíva spolupráca so spoločnosťou SOUVRE POĽSKO?

Spoločnosť SOUVRE POLSKA používa sociálny marketing ako inovačný kanál pre uvádzanie produktov na trh. Týmto sme obišli klasické predajné miesta a salóny v obchodných centrách, vďaka čomu sa znížili fixné náklady, a v konečnom dôsledku sa nám podarilo uviesť na trh veľmi kvalitné produkty s vysokou účinnosťou, za naozaj výhodné ceny.

Najväčšiu však výhodu predstavuje skutočnosť, že okrem obchádzania známej distribučnej cesty, bola použitá iná forma reklamy - sociálny marketing.

Táto reklama spočíva vo vytváraní pre spoločnosť nákupnej siete prostredníctvom registrácie na platforme SOUVRE POLSKA nových užívateľov, ktorí budú nakupovať pre seba, svojich blízkych či známych. V konečnom dôsledku pre firmu vytvárate príjmy, ktorými sa spoločnosť SOUVRE POLSKA delí práve s vami a s vašou nákupnou sieťou. Okrem toho dostávate ešte jednu možnosť zárobku, ktorá spočíva v ďalšom predaji produktov, pretože registráciou na platforme získavate prístup k produktom s asi 30 % zľavou, a teda ponúknutím ich ďalším zákazníkom môžete dosiahnuť maržu až 43 %.

Ak sa chcete dozvedieť viac o týchto možnostiach, prejdite na:

    Krok 1. - Sporenie
    Krok 2. - Privyrábanie
    Krok 3. - Zarábanie

Vznikajú človekovi registráciou akékoľvek záväzky?

Po registrácii a nákupe Sady vzoriek produktov alebo Marketingovej súpravy MINI, nevznikajú človekovi žiadne záväzky. Každá osoba môže nakupovať produkty dostupné v e-shope, zarábať vďaka marži alebo v dôsledku registrácie ďalších užívateľov na SOUVRE POLSKA, nie je však povinná toto robiť. Neexistujú žiadne povinnosti. V prípade, ak osoba v lehote 12 mesiacov neuskutoční žiaden nákup (s použitím alebo bez použitia bodov), bude jej účet odstránený (považuje sa za neaktívny), a táto osoba NEZNÁŠA z tohto dôvodu žiadne následky. Uskutočnenie nákupu akéhokoľvek produktu v danom mesiaci (s použitím alebo bez použitia bodov) predlžuje dobu platnosti účtu o ďalších 12 mesiacov počítajúc odo dňa nákupu.

Podrobné informácie týkajúce sa zúčtovania provízie nájdete v Marketingovej brožúre a Pravidlách Klubu Souvre Internationale.

V čom sa spoločnosť SOUVRE POLSKA odlišuje od ostatných spoločností, ktoré pôsobia v rovnakom odvetví?

 • Má vo svojej ponuke 100 % prírodný (ťažko dostupný) kolagén.
 • Ponuka spoločnosti SOUVRE INTERNATIONALE predstavuje kombináciu výrobkov dennej spotreby a výrobkov Premium triedy, takže si v nej každý nájde niečo pre seba.
 • Manažéri spoločnosti SOUVRE POLSKA, ako jedni z mála, vďaka vypracovanému systému, vedia vytvoriť ozajstných lídrov aj z osôb, ktoré nikdy predtým nemali žiadne skúsenosti s prácou s ľuďmi.
 •  

V čom sa odlišuje status Príjemcu od statusu Odporúčateľa?

Príjemca:

 • Zľava 10 % na všetky výrobky;
 • Nemá možnosť vytvárať sieť;
 • Nemá možnosť sa zúčastniť na motivačných programoch.

Odporúčateľ/ Predávajúci/ Podnikateľ:

 • Zľava cca. 30 % na všetky výrobky;
 • Možnosť vytvárať sieť a zarábať 1 až 38 % z jej obratu;
 • Možnosť zúčastniť sa na motivačných programoch ako sú napr. SEBA-MOTIVÁCIA, RELAXujúci víkend a mnohých ďalších.

Čo je to Marketingová súprava Mini?

Marketingová súprava Mini SOUVRE INTERNATIONALE obsahuje:

1 x Kolagénovú brožúru,
1 x brožúru Starostlivosť o telo,
1 x brožúru Čistiace prostriedky,
1 x Parfumovú brožúru,
1 x brožúru Supplements & Beverage,
Cenník,
Žiadosť o registráciu,
Uvítaciu kartu.

 

 

Ako dlho trvá doručenie zásielky?

Od chvíle zadania objednávky spoločnosť SOUVRE POLSKA je povinná odoslať balík max. v priebehu 3 pracovných dní, ale vynakladá všetko úsilie, aby každá objednávka zadaná od pondelka do piatka do 8.00 hod. bola odoslaná ešte v ten istý deň, a doručená už v nasledujúci pracovný deň. Maximálny čas doručenia je 14 pracovných dní.

Aké sú spôsoby platby za zásielku?

Za zásielku je možné zaplatiť 3 spôsobmi:

 • Platba prevodom vopred (prostredníctvom služby Przelewy24);
 • Platba kreditnou kartou;
 • Platba na dobierku (pri doručení balíka kuriérom).

Akým spôsobom sú zásielky doručované a ako ich môžem sledovať?

Zásielky od spoločnosti SOUVRE POLSKA sú doručované našim Partnerom prostredníctvom troch operátorov: GLS, Pocztex a InPost. Nižšie sme uviedli formy a náklady na doručenie, pri získaní za jednorazovú objednávku 0,00 až 499,99 bodov:
Platba na dobierku
Kuriér GLS - 12,90 PLN
Kuriér Pocztex - 11,90 PLN
Platba on-line
Kuriér GLS - 11,90 PLN
Kurier Pocztex - 11,90 PLN
InPost - 11,90 PLN
"Spoločnosť SOUVRE POLSKA a kuriérske spoločnosti umožňujú sledovať zásielky prostredníctvom týchto webových stránok (je potrebné zadať iba číslo svojej zásielky):
GLS: https://gls-group.eu/PL/pl/sledzenie-paczek InPost: https://inpost.pl/pl/pomoc/znajdz-przesylke Pocztex: http://www.pocztex.pl/sledzenie-przesylek/"

Okrem toho je taká možnosť dostupná aj na stránke www.souvre.pl v záložke história objednávok.
Ak ste za jednorazovú objednávku získali 500,00 bodov a viac, alebo ste pri jednej objednávke nakúpili 18 kusov Sady vzoriek produktov, ste oslobodení od nákladov na doručenie objednaných produktov.
Doručenie pri objednaní akejkoľvek Kolagénovej kúry (pri registrácii) je bezplatné.

 

Kto je to Promotér?

Promotér je osoba, do ktorej sa priamo registrujeme v spotrebiteľskej a predajnej sieti.

Čo je to Volume Pack?

Ak si chcete objednať výrobky značky SOUVRE INTERNATIONALE za výnimočné ceny, a zároveň máte záujem o rýchly a istý zárobok, tak sú Volume Packy určené práve vám. Nakupovaním Volume Packov viete zvýšiť obraty skupín až o 200 %. Realizácia programu Účinná registrácia pre Volume Pack vám umožní získať odmenu z až 3 finančných zdrojov. Podrobnosti nájdete v Partnerskej zóne.

Souvre má vo svojej ponuke tri druhy Volume Packov:

 • Volume Pack Smart Start - obsahuje výrobky pre každodennú starostlivosť o telo, vďaka ktorým zabezpečíte svojej koži potrebné účinné zložky, sú to o.in. antiperspiranty, sprchovacie gély, zubná pasta. Je to Volume Pack určený celým rodinám, ktoré si chcú vyskúšať výrobky zo sérií Starostlivosť o telo, Prírodný kolagén, Beverage a Čistiace prostriedky!

 

 • Volume Pack Standard - obsahuje vybrané kolagénové výrobky, sadu rozprašovačov parfumov a marketingové brožúry. Podrobný opis Volume Packu nájdete v obchode.
 • Volume Pack Business - obsahuje vybrané kolagénové produkty, plnú sadu rozprašovačov parfumov označených logom Souvre, sadu kúr, vzorky krémov a výživových doplnkov ako aj marketingové brožúry. Podrobný opis Volume Packu nájdete v obchode.
 • Volume Packy VIP (VIP I, VIP II, VIP III a VIP IV) - Volume Packy VIP obsahujú okrem iného také produkty ako sú: školenie Akadémie krásy Souvre pre jednu osobu, vybrané kolagénové produkty (napr. pleťové masky so zlatom, sérum pod oči, kolagénové sérum A+E, kolagén Graphite), vzorky kúr (napr. ultra zvlhčujúca, anticelulitídna, rýchly efekt), sady parfumov (napr. Paris, Cean) a sadu výživových doplnkov a marketingových brožúr. Podrobný opis Volume Packov nájdete v obchode.

Čo je to Sada vzoriek produktov?

Pri profesionálnom prezentovaní produktov nesmie chýbať exkluzívny marketingový nástroj zatvorený v elegantnej škatuli. Jej obsah je nasledovný:

     • Sada 26 rozprašovačov parfumov z Francúzskej a Kontinentálnej línie
     • Parfumová brožúra (M0044)
     • Kolagénová brožúra (M0020)
     • Brožúra Starostlivosť o telo (M0040)
     • Brožúra Čistiace prostriedky (M0039)

     • Brožúra Supplements & Beverage (M0105)
     • Cenník produktov
     • Vzorka kúry Protivrásková denná kúra
     • Vzorky kúry - Nočná kúra Regenerácia pleti
     • Vzorka kolagénového Gélu na umývanie tváre v tube (CP0012)
     • Vzorka kolagénového Denného krému (CP0002)
     • Vzorka kolagénového Nočného krému (CP0003)
     • Vzorka Kolagénu Platinum (CP0001)